Blender PHILIPS HR2767/00
87,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Philipsi 5000 seeria kannmikser aitab rikastada teie retseptivalikut. Koguni külmutatud puuviljad, jääkuubikud ja pähklid peenestatakse ja segatakse ühtlaselt. Blenderi elegantne disain on köögis pilgupüüdjaks. Blenderi eemaldatavad osad on hõlpsaks puhastamiseks masinpestavad.
Komplekti kuuluvad 700 ml ja 500 ml anumad, mida saab kaasavõtmiseks katta komplekti kuuluvate joomistilaga kaantega. Lisaks on blenderiga kaasas ka 300 ml mahutav väike anum kohviubade ja ürtide jahvatamiseks ja selle anuma kaas. Kõik need anumad on valmistatud Eastmani Tritanist, on 100% BPA-vabad, purunemiskindlad ja nõudepesumasinas pestavad.
Lauablender | Värv must / roostevaba teras | Juhtme pikkus 0.85 m | Libisematud jalad | Kannu maht 0.7 L | 3 kiirust | Impulssfunktsioon | Jääpurustamise funktsioon | Võimsus 1000 W | Kaal 2.383 kg
| Tootja | Philips |
| Mudel | HR2767/00 |
| Seadme tüüp | Lauablender /smuutiblender |
| Jääpurustamise võimalus | jah |
| Korpuse materjal | metall |
| Lõiketera materjal | roostevaba teras |
| Tehnoloogiad | ProBlend Plus |
| Juhtme pikkus | 0.85 m |
| Masinpestavad osad | jah |
| Võimsus W | 1000 W |
| Komplektis | 700 ml, 500 ml anum, 300 ml jahvati |
| Kaal neto (kg) | 2383 g |
| Transpordi kaal (kg) | 3.62 kg |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 383 mm |
| Sügavus | 144 mm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 28.5 x 36.5 x 17.2 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee