86" LED ekraan DAHUA DHI-LM86-S400
2069,90 €
Kirjeldus
LM86-S400 Dahua 86-tolline LED-monitor
- 4K Ultra HD eraldusvõime
- Peegeldusvastane (anti-glare) paneel, sobib pidevaks 24/7 kasutamiseks
- 178°/178° eriti lai vaatenurk tagab suurepärase nähtavuse igast suunast
- Kõrgtasemeline digitaalne pilditöötlus tagab erksa ja selge videopildi
- 8 ms reageerimisaeg – puudub liikumishägu, kaadrite värelus või varjud
- Toetab HDMI, DP, VGA ja muid videosisendeid
- Sisseehitatud kõlar
- Komplektis infrapuna kaugjuhtimispult
Parameetrid
| Tootja | DAHUA |
| Mudel | LM86-S400 |
| Töötamisaeg (tundi/päeva) | 24/7 |
| Diagonaal (") | 86 |
| Eraldusvõime | UHD 3840 x 2160 |
| Ekraani tüüp | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Ekraani LED-taustavalgustus | Direct-LED |
| Paneel | IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 60 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Kõrglahutus (HD) | 4K Ultra HD |
| Kontrast | 1100:1 |
| Heledus (cd/m2) | 350 cd/m² |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Töötemperatuuri vahemik | 0 ... 40 °C |
| Värve | 16.7 milj. |
| VESA - kinnituse võimalus | jah |
| VESA 800 x 400 | Jah |
| Kõlarid | integreeritud |
| Heli (W) RMS | 20 W |
| HDMI pordid | 2 |
| Toite viis | Seesmine toiteplokk |
| USB 2.0 | 1 |
| RS232 port | 2 |
| VGA | 1 |
| Display Port | 1 |
| Audio sisend | 1 |
| Energiakulu | 170 kWh/1000h |
| Värv | must |
| Pööratav portreeasendisse | jah |
| Kaal neto (kg) | 46.5 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 66 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 195.28 x 112.34 x 7.89 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 210 x 127 x 22.5 cm |
| Võimsustarve ootereziimil | 0.5 W |
| Energiaklass | G |
| Energiaklass (HDR) | - |
| Garantii | 3 aastat |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2030219/fiches?language=EN |
Sarnased tooted
55" LED ekraan LG 55UL3Q-E
819,90 €
55" LED ekraan LG 55UN640S0LD
624,82 €
65" LED ekraan DAHUA DHI-LM65-F400
640,61 €
65" LED ekraan LG 65UL5Q-E
1089,90 €