49" QD OLED monitor MSI MPG 491CQP
989,45 €
Kirjeldus
MPG 491CQP QD-OLED monitoril on uue põlvkonna QD-OLED paneel rabavalt hea pildikvaliteedi ja kiire reageerimisajaga
- Kiireim 0.03ms GtG reageerimisaeg ja144Hz värskendussagedus.
- QD Premium Color kindlustab, et värvid vastavad turustandardile Delta E<2.
- Imeline HDR visuaal VESA DisplayHDR True Black 400 tehnoloogiaga.
- Gaming Intelligence App – koosta enda mängude jaoks parimad seadistused.
- MSI OLED Care 2.0 vähendab OLED kujutise sissepõlemise ohtu.
- KVM – juhi mitmeid seadmeid üheainsa klaviatuuri, hiire ja monitori süsteemiga.
Mudel MPG 491CQP QD-OLED | 49-tolline ekraan | Nõgus mängurimonitor | QD-OLED paneel | Resolutsioon 5120x1440 | Kuvasuhe 32:9 | Paneeli värskendussagedus 144Hz | Heledus 250 | Kontrast 1500000:1 | Mattpinnaga ekraan | Reaktsiooniaeg 0.03 ms | Horisontaalne / vertikaalne vaatenurk 178 / 178 kraadi | 2 x HDMI | DisplayPort | 2 x USB 2.0 | 1 x USB-C | Alusel pööratav | Reguleeritav kõrgus | Kallutatav | 100 mm x 100 mm | Kensingtoni lukk | Värv must
Parameetrid
| Tootja | MSI |
| Mudel | MPG 491CQP QD-OLED |
| Monitori tüüp | gaming |
| Diagonaal (") | 49 |
| Ekraani suurus cm | 124.46 cm |
| Eraldusvõime | 5120 x 1440 |
| Ekraani tüüp | nõgus |
| Ekraani tehnoloogia | QD-OLED |
| Paneeli värskendussagedus | 144Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Kõrglahutus (HD) | DQHD |
| Kontrast | 1500000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 250 |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Videorežiimide tugi | 1440p |
| Piksli suurus | 0.233 mm |
| Värve | 1.07 mlrd |
| VESA 100 x 100 | Jah |
| HDMI pordid | 2 |
| Kõrvaklappide väljund | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB tüüp C | 1 |
| Display Port | 1 |
| Kensingtoni luku tugi | Jah |
| Värv | must |
| Aluse tüüp | keskne alus |
| Alusel pööratav | Jah |
| Alusel kallutatav | Jah |
| Reguleeritav kõrgus | Jah |
| Kaal neto (kg) | 10.3 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 8.1 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 16.2 kg |
| Laius | 1195 mm |
| Kõrgus | 328 mm |
| Sügavus | 410 mm |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 119.5 x 37.2 x 19 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 119.5 x 41 x 32.8 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 133.2 x 28.6 x 49.3 cm |
| Energiaklass | F |
| Energiaklass (HDR) | G |
| Garantii | 2 aastat |
Sarnased tooted
49" Dual QHD monitor LG 49U950A-W
1178,50 €
49" monitor AOC AG493UCX2
928,86 €