27" Wide Quad HD LCD monitor MSI MAG 275CQRF QD E2
273,37 €
Kirjeldus
MSI ARSENAL GAMING (MAG) seeria on loodud selleks, et anda mängijatele eelis, mida nad vajavad virtuaalsel lahinguväljal domineerimiseks. Inspireerituna militaarvarustuse vastupidavusest ja vankumatust töökindlusest on MAG-seeria ehitatud pakkuma kindlat kaitset igas mängusituatsioonis.
Samas ei ole MAG ainult jõudlus – see on ka disainikeel, mis peegeldab robustsust ja tugevust, kehastades MAG-stiili olemust. Mängijatele, kes on otsustanud oma digitaalseid lahinguvälju valitseda, on MAG-seeria sinu kõrval, rajades ülimat kaitset.
MAG 275CQRF QD E2
- Kiire VA paneel pakub ülikiiret 0,5 ms reageerimisaega (GtG, min), optimeerides ekraani värve ja heledust.
- 180 Hz värskendussagedus – reageeri kiiremini tänu sujuvamatele kaadritele.
- 0,5 ms (GtG, min) reageerimisaeg – kõrvaldab katkendlikkuse ja ebaühtlase kaadrisageduse.
- Reguleeritav alus – muuda monitori asendit hõlpsalt maksimaalse ergonoomika saavutamiseks.
- MSI Gaming Intelligence™ pakub tehisintellektil põhinevaid nutikaid mängufunktsioone parema mängukogemuse jaoks.
- Püsivara uuendamine USB-ühenduse kaudu – lihtne ja mugav viis hoida monitor alati ajakohasena.
- Uus AI Vision tehnoloogia toob esile detailid tumedates alades, suurendab üldist heledust ja rikastab värviküllastust.
Parameetrid
| Tootja | MSI |
| Mudel | MAG 275CQRF QD E2 |
| Monitori tüüp | nõgus, gaming |
| Diagonaal (") | 27 |
| Ekraani suurus cm | 68.58 cm |
| Eraldusvõime | 2560 x 1440 |
| Ekraani tüüp | nõgus |
| Paneel | VA |
| Paneeli värskendussagedus | 180 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 0.5 ms |
| Kõrglahutus (HD) | Wide Quad HD |
| Kontrast | 5000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 300 |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Piksli suurus | 0.2331 mm |
| Dünaamiline kontrast | 100000000:1 |
| Värve | 1.07 mlrd |
| VESA 75 x 75 | Jah |
| Ekraan | matt |
| HDMI pordid | 2 |
| Kõrvaklappide väljund | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 2.0 tüüp B | 1 |
| USB tüüp C | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kõrvaklapi väljund | 1 |
| Display Port | 1 |
| Energiakulu | 26 kWh/1000h |
| Kensingtoni luku tugi | jah |
| Värv | must |
| Alusel pööratav | Jah |
| Alusel kallutatav | Jah |
| Reguleeritav kõrgus | Jah |
| Kaal neto (kg) | 5.7 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 3800 g |
| Transpordi kaal (kg) | 8.9 kg |
| Laius | 611.5 mm |
| Kõrgus | 428.7 mm |
| Sügavus | 236.7 mm |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 61.15 x 36.41 x 9.97 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 61.15 x 42.87 x 23.6.7 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 82.1 x 46.1 x 14.7 cm |
| Võimsustarve ootereziimil | 0.5 W |
| Energiaklass | F |
| Energiaklass (HDR) | G |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2013344/fiches?language=EN |
Sarnased tooted
27" LCD monitor MSI MAG 274CXF
206,84 €
27" LCD monitor MSI MAG 274F
163,93 €
27" LCD monitor MSI MAG 275F
163,93 €
27" LCD monitor MSI MAG 276CF E20
164,48 €