27" QHD LCD monitor MSI PRO MP275QPDG
389,99 €
Kirjeldus
PRO MP275QPDG – dokkimisfunktsiooniga monitor, mis pakub enamikke vajalikke funktsioone vaid ühe Type-C kaabli ühendamisega.
- Type-C 98 W Power Delivery, pildiedastus ja KVM-lüliti
- Daisy Chain tugi DisplayPort Multi-Stream Transport (MST) abil
- Sisseehitatud FHD veebikaamera koos digitaalse mikrofoniga
- Sisseehitatud 1 Gbps RJ45 Ethernet stabiilse juhtmega ühenduse jaoks
- TÜV-sertifikaadiga ekraan on silmasõbralikum
- MSI EyesErgo tehnoloogia koos Anti-Flicker lahendusega aitab vähendada silmade pinget ja väsimust
- 100 Hz värskendussagedus tagab sujuvama ja värelusvaba pildikogemuse
- MSI Eye-Q Check aitab silmi kontrollida ning tuletab pikaajalise kasutamise korral puhkepause meelde
- Reguleeritav jalg ja mini-PC kinnitamise võimalus tagavad ergonoomilise ja korrastatud töölaua, parandades kasutusmugavust
- Standardne VESA kinnituse ja lisatarvikupesa disain
- Kaks sisseehitatud kõlarit
Parameetrid
| Tootja | MSI |
| Mudel | PRO MP275QPDG |
| Monitori tüüp | äriotstarbeline |
| Diagonaal (") | 27 |
| Eraldusvõime | 2560 x 1440 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Paneel | IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 100 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 4 ms |
| Kõrglahutus (HD) | Wide Quad HD |
| Kontrast | 1300:1 |
| Heledus (cd/m2) | 250 |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Videorežiimide tugi | 1440p |
| Piksli suurus | 0.2331 mm |
| Värve | 16.7 milj. |
| VESA 100 x 100 | Jah |
| Kõlarid | integreeritud |
| Kõlarite arv | 2 |
| Heli (W) RMS | 4 W |
| Ekraan | matt |
| Ethernet | jah |
| HDMI pordid | 2 |
| Korpuse materjal | plastik |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 2.0 tüüp B | 1 |
| USB tüüp C | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kõrvaklapi väljund | 1 |
| Display Port | 2 |
| Energiakulu | 26 kWh/1000h |
| Kensingtoni luku tugi | jah |
| Värv | must |
| Värvi nimetus | Black |
| Alusel pööratav | jah |
| Alusel kallutatav | jah |
| Reguleeritav kõrgus | jah |
| Pööratav portreeasendisse | jah |
| Kaal neto (kg) | 7.05 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 4.38 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 10.24 kg |
| Laius | 614 mm |
| Kõrgus | 578.9 mm |
| Sügavus | 233.9 mm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 61.4 x 57.89 x 23.39 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 83.1 x 46.8 x 13.3 cm |
| Võimsustarve ootereziimil | 0.5 W |
| Energiaklass | F |
| Energiaklass (HDR) | G |
| Garantii | 3 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2150160.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2150160_ET.pdf |
Sarnased tooted
27" LCD monitor MSI PRO MP272PMG
194,56 €
27" LCD monitor MSI PRO MP275 E2
105,92 €
27" LCD monitor MSI PRO MP275PG E14
194,79 €
27" LCD monitor MSI PRO MP275QPG
198,90 €