27" LCD monitor SAMSUNG LS27FG510EUXEN
Kirjeldus
Samsung Odyssey G5 G51F 27-tolline mängurimonitor LS27FG510EUXEN
Muuda oma mänguelamus veelgi realistlikumaks muljetavaldava pildikvaliteediga!
QHD (2560 x 1440)
Sukeldu mängumaailma, mis on elavam ja kaasahaaravam kui kunagi varem! QHD-eraldusvõime (2560 x 1440) pakub 1,7 korda suuremat pikslitihedust kui Full HD (1920 x 1080), tuues sinuni uskumatult detailse ja terava pildi. Nüüd saad sama suurusel ekraanil nautida veelgi detailirohkemat tegevust!
Kiire tempo – reaalajas reageerimiseks
180 Hz värskendussagedus ja 1 ms reageerimisaeg (MPRT)
Võida välgukiirusel! 180 Hz värskendussagedus vähendab viivitust miinimumini, pakkudes põnevat mängukogemust ja ülisujuvat liikumist. Lisaks aitab 1 ms reageerimisaeg (MPRT) tabada liikumist reaalajas, et reageeriksid kiiremini ja saavutaksid mängus ületamatu täpsuse.
Sukeldu katkestusteta mängu!
AMD FreeSync
Naudi sujuvat mängupilti ja ole alati konkurentidest samm ees! AMD FreeSync sünkroonib GPU ja ekraani, vähendades liikumise katkendlikkust, viivitust ja pildirebimist. Nii saad nautida kiiretempolist ja keerukat mängukäiku katkendlikkuseta.
27-tolline 2560 x 1440 QUAD HD monitor | 16:9 | LCD | VA | Kontrast 3000:1 | Värskendussagedus 180 Hz | 2 x HDMI porti | 1 DisplayPort | Kõrvaklappide liitmik | VESA ühilduvus
Parameetrid
| Tootja | Samsung |
| Mudel | S27FG510EU |
| Diagonaal (") | 27 |
| Ekraani suurus cm | 68 cm |
| Eraldusvõime | 2560 x 1440 |
| Ekraani tüüp | lameekraan |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Paneeli värskendussagedus | 180 Hz |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Kõrglahutus (HD) | Quad HD |
| Heledus (cd/m2) | 300 cd/m² |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Töötemperatuuri vahemik | 0 ... 40 °C |
| Dünaamiline kontrast | Mega Contrast |
| Värve | 16.7 milj. |
| HDMI pordid | 2 |
| Värv | must |
| Alusel kallutatav | jah |
| Reguleeritav kõrgus | jah |
| Pööratav portreeasendisse | jah |
| Kaal neto (kg) | 4600 g |
| Kaal aluseta (kg) | 3200 g |
| Transpordi kaal (kg) | 7.97 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 61.82 x 37.69 x 9.24 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 61.82 x 52.06 x 23.42 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 81 x 45.5 x 15.5 cm |
| Energiaklass | F |
| Energiaklass (HDR) | G |
| Garantii | 2 aastat |