27" Full HD LCD monitor MSI PRO MP275PGN E14
194,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
PRO MP275PG E14 monitor ühendab 144 Hz värskendussageduse ja AMD FreeSync™ tehnoloogia, pakkudes sujuvat mängu- ja töökogemust. Monitori ergonoomiline disain, PerfectEdge-ekraan ja HDR Ready funktsioon tähendavad kasutusmugavust ja universaalsust.
Nelja külje õhukese raamiga disain maksimeerib ekraanipinda, vähendab segajaid ja parandab keskendumist. Ideaalne nii tööks kui ka meelelahutuseks, võimaldades sujuvaid mitme monitori seadistusi ning luues puhta, avara ja elegantse töökeskkonna.
Mini-PC kinnitamise võimalus võimaldab Cubi seeria minikorpusega arvuti paigaldada monitori alusele, aidates töölaual ruumi säästa. MSI Power Link koos HDMI™ CEC toega võimaldab miniarvuti sisse lülitada monitori nupu kaudu.
Monitoril on mitmekülgne ühenduvus erinevate seadmetega tänu mitmele sisendile, sealhulgas HDMI™, DisplayPorti ja D-Sub (VGA) portidele.
Toetab standardset VESA kinnitust ning lisatarvikute pesa disaini. Sisseehitatud kaks kõlarit.
27-tolline FHD monitor | 16:9 | LCD | IPS | 4 ms | Kontrast 1500:1 | Värskendussagedus 144 Hz | Pikslisuurus 0.3114 x 0.3114 mm | Integreeritud kõlarid | 1 x HDMI porti | 2 x Displayporti | Kõrvaklappide liitmik | VESA ühilduv
| Tootja | MSI |
| Mudel | MP275PGN E14 |
| Diagonaal (") | 27 |
| Ekraani suurus cm | 68.58 cm |
| Eraldusvõime | FHD 1920 x 1080 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Paneel | IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 144 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 4 ms |
| Kõrglahutus (HD) | Full HD |
| Kontrast | 1500:1 |
| Heledus (cd/m2) | 300 cd/m² |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Värve | 16.7 milj. |
| Kõlarid | integreeritud |
| Kõlarite arv | 2 |
| Heli (W) RMS | 2 W |
| HDMI pordid | 1 |
| Korpuse materjal | plastik |
| Kõrvaklappide väljund | 1 |
| Display Port | 1 |
| Värv | must |
| Alusel pööratav | jah |
| Alusel kallutatav | jah |
| Reguleeritav kõrgus | jah |
| Pööratav portreeasendisse | jah |
| Kaal neto (kg) | 6.11 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 3.4 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 8.5 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 61.2 x 35.55 x 5.2 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 83.1 x 44.1 x 13.3 cm |
| Energiaklass | E |
| Energiaklass (HDR) | G |
| Garantii | 3 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2503979.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2503979_ET.pdf |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee