27" Full HD LCD monitor ACER NITRO VG0 VG270 P6
Kirjeldus
Acer Nitro VG0 seeria pakub muljetavaldavat pildikvaliteeti. Kuni 4K resolutsioon, kuni 320 Hz (üleklokituna) värskendussagedus, HDR10 tugi ning DCI-P3 90% lai värvigamma muudavad iga kaadri tõeliseks meistriteoseks. Monitor on loodud selleks, et vaataja täielikult kaasata.
Viimase peal visuaalid
Naudi iga pikslit erakordse detailsusega tänu kuni 4K resolutsioonile, mis viib teravuse ja selguse täiesti uuele tasemele. Olgu tegemist graafikanõudlike mängude või detailse digitaalse loometööga – ükski detail ei jää märkamata.
Piire ületav värskendussagedus
Saavuta konkurentsieelis kuni 320 Hz (ülekiirendatuna) värskendussagedusega, mis on loodud ka kõige kiiremate stseenidega sammu pidama. Iga liigutus, pööre ja reaktsioon kuvatakse ülisujuvalt ja täpselt, ilma hägususe või katkestusteta.
Uskumatult sujuv liikumine
Kuni 0,5 ms (GTG, min) reageerimisaeg vähendab liikumishägusust miinimumini. Iga liigutus on terav ja iga üleminek sujuv, andes sulle kiiruse ja täpsuse, et vastastest sammu võrra ees olla.
Katketeta pildikogemus
AMD FreeSync Premium™ tehnoloogia (rakendamisel) sünkroonib kaadrisageduse arvuti GPU-ga, pakkudes sujuvat ja katkestusteta mängukogemust ning parandades reaktsioonikiirust ja visuaalset voolavust.
Kontrastsus, mis haarab endasse
HDR10 tugi toob esile erksad värvid, sügavamad mustad toonid ja kirkamad heledad alad. Paranenud kontrastsus ja täpsus loovad kinoliku pildikogemuse.
27-tolline FHD 1920 x 1080 monitor | 16:9 | LCD | IPS-paneel | 1 ms | Paneeli värskendussagedus 144 Hz | Integreeritud kõlarid | HDMI port | DisplayPort | Kõrvaklappide liitmik | VESA
Parameetrid
| Tootja | ACER |
| Mudel | UM.HV0EE.601 |
| Mudeli nimi | NITRO VG0 VG270 P6 |
| Diagonaal (") | 27 |
| Ekraani suurus cm | 68.6 cm |
| Eraldusvõime | FHD 1920 x 1080 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Paneel | IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 144 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Kõrglahutus (HD) | Full HD |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Värve | 16.7 milj. |
| VESA - kinnituse võimalus | jah |
| VESA 100 x 100 | jah |
| Kõlarid | integreeritud |
| Kõlarite arv | 2 |
| Heli (W) RMS | 4 W |
| HDMI pordid | 1 |
| Kõrvaklappide väljund | jah |
| Tehnoloogiad | AMD FreeSync |
| Display Port | 1 |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 3.28 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 5.9 kg |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 61.21 x 46.41 x 19.95 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 69.5 x 43.5 x 12.5 cm |
| Energiaklass | D |
| Garantii | 2 aastat |