27 " 4K Ultra HD LCD monitor AOC U27B3A
184,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
27-tolline IPS-paneel UHD resolutsiooni (3840 × 2160) ja 60 Hz värskendussagedusega
27 " | Resolutsioon 3840 x 2160 | 4K Ultra HD | 16:9 | LCD | IPS | 4 ms | Kontrast 1000:1 | Värskendussagedus 60 Hz | Integreeritud kõlarid | 2 x HDMI porti | DisplayPort | Kõrvaklappide liitmik | VESA
| Tootja | AOC |
| Mudel | U27B3A |
| Monitori tüüp | äriotstarbeline |
| Diagonaal (") | 27 |
| Ekraani suurus cm | 68 cm |
| Eraldusvõime | UHD 3840 x 2160 |
| Ekraani tehnoloogia | W-LED |
| Paneeli värskendussagedus | 60 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 4 ms |
| 4K HDR | HDR10 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 300 cd/m² |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 |
| VESA - kinnituse võimalus | jah |
| VESA 100 x 100 | jah |
| Kõlarid | integreeritud |
| Heli (W) RMS | 4 W |
| HDMI pordid | 2 |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Display Port | 1 |
| Kensingtoni luku tugi | jah |
| Värv | must |
| Alusel kallutatav | jah |
| Kaal neto (kg) | 4.04 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 3.64 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 6.62 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 61.4 x 36.38 x 4.57 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 61.4 x 46 x 22.98 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 69 x 45.3 x 14.2 cm |
| Garantii | 3 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_1956214.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1956214_ET.pdf |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee