24" Full HD LCD monitor DELL S2425HS, 210-BMHH
137,99 €
Kirjeldus
Dell monitor S2425HS on 23.8-tolline FHD kontorimonitor, mis optimeerib silmasõbralikkuse ja muljetavaldavad visuaalid ning pakub kvaliteetset heli. Seda kõike stiilselt disainituna.
Mudel S2425HS | 23.8" | Äriotstarbeks | IPS paneel | Resolutsioon 1920x1080 | Kuvasuhe 16:9 | Värskendussagedus 100Hz | Heledus 250 | Kontrast 1500:1 | Matt ekraanipind | Reaktsiooniaeg 8 ms | Horisontaalne / vertikaalne vaatenurk 178 / 178 kraadi | Värve 16.7 miljonit | 2 x HDMI | Integreeritud kõlarid | Pööratav, portreeasendi valik, reguleeritav kõrgus, kallutatav | 100 mm x 100 mm | Kensingtoni lukk
Parameetrid
| Tootja | DELL |
| Mudel | S2425HS |
| Mudeli nimi | S2425HS |
| Monitori tüüp | äriotstarbeline |
| Diagonaal (") | 23.8 |
| Eraldusvõime | FHD 1920 x 1080 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Ekraani LED-taustavalgustus | jah |
| Paneel | IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 100 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Kõrglahutus (HD) | Full HD |
| Kontrast | 1500:1 |
| Heledus (cd/m2) | 250 |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Videorežiimide tugi | 1080i/1080p/480p/576p/720p |
| Piksli suurus | 0.2745 mm |
| Töötemperatuuri vahemik | 0 ... 40 °C |
| Värve | 16.78 million colours |
| VESA 100 x 100 | Jah |
| Kõlarid | integreeritud |
| Kõlarite arv | 2 |
| Heli (W) RMS | 10 W |
| HDMI pordid | 2 |
| Energiakulu | 15 kWh/1000h |
| Kensingtoni luku tugi | jah |
| Värv | must / hõbedavärvi |
| Alusel pööratav | jah |
| Alusel kallutatav | jah |
| Reguleeritav kõrgus | jah |
| Pööratav portreeasendisse | jah |
| Kaal neto (kg) | 5.11 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 3190 g |
| Transpordi kaal (kg) | 7 kg |
| Laius | 537.64 mm |
| Kõrgus | 477.03 mm |
| Sügavus | 188.14 mm |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 53.76 x 31.37 x 5.89 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 53.76 x 34.7 x 18.81 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 61.5 x 37.5 x 14 |
| Võimsustarve ootereziimil | 0.4 W |
| Energiaklass | D |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_1856261.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1856261/fiches?language=EN |