24" Full HD LCD monitor DAHUA DHI-LM24-A221Y
75,21 €
Kirjeldus
Dahua 23.8-tolline FHD monitor LM24-A221Y
- Õhukese raamiga ja kulutõhus plastkorpus
- 178°/178° eriti lai vaatenurk ühtlasema vaatamiskogemuse jaoks
- Mitme erineva signaalisisendi - nagu näiteks HDMI, VGA - tugi
- 144Hz kõrge kaadrisagedus eemaldab viivitused ja pildikatked
- 1 ms reaktsioonikiirus
Parameetrid
| Tootja | Dahua |
| Mudel | DHI-LM24-A221Y |
| Diagonaal (") | 23.8 |
| Ekraani suurus cm | 61 cm |
| Eraldusvõime | FHD 1920 x 1080 |
| Graafiliste resolutsioonide tugi | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Paneeli värskendussagedus | 144 Hz |
| Kõrglahutus (HD) | Full HD |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Videorežiimide tugi | 1080p |
| Töötemperatuuri vahemik | 0 ... 40 °C |
| HDMI pordid | 1 |
| WiFi | ei |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 2.8 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 3.9 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 54.21 x 32.24 x 4.76 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 60.2 x 41.2 x 12 cm |
| Energiaklass | D |
| Energiaklass (HDR) | - |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2452512.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2452512_ET.pdf |