22" Full HD LCD monitor DAHUA DHI-LM22-B200S
63,24 €
Kirjeldus
21,45-tolline FHD monitor
- Kerge ja kulutõhus plastkorpus;
- Üliõhuke raam, elegantne disain ja metallist alus;
- 178°/178° eriti lai vaatenurk ühtlaseks pildikvaliteediks;
- Kõrge täpsusega digitaalne töötlus tagab erksa ja elava pildi;
- Toetab mitmeid sisendsignaale, sh HDMI ja VGA;
- Füüsiliste nuppudega juhtimine;
- Madal energiatarve ja pikk kasutusiga;
- Sinise valguse vähendamise tehnoloogia silmade kaitseks.
Mudel DHI-LM22-B200S | 21.45-tolline ekraan | Äriotstarbeks | Paneel VA | Resolutsioon 1920x1080 | Kuvasuhe 16:9 | Paneeli värskendussagedus 100Hz | Heledus 250 | Kontrast 3000:1 | Reaktsiooniaeg 5 ms | Horisontaalne / vertikaalne vaatenurk 178 / 178 kraadi | Kuvatavaid värve 16.7 miljonit | 1 x 15pin D-sub | 1 x HDMI | Integreeritud kõlarid | Värv must
Parameetrid
| Tootja | Dahua |
| Mudel | DHI-LM22-B200S |
| Mudeli nimi | LM22-B200S |
| Monitori tüüp | äriotstarbeline |
| Diagonaal (") | 21.45 |
| Eraldusvõime | FHD 1920 x 1080 |
| Resolutsioon | 1920x1080 |
| Ekraani tüüp | lameekraan |
| Paneel | VA |
| Paneeli värskendussagedus | 100 Hz |
| Reageerimisaeg | 5 ms |
| Kõrglahutus (HD) | Full HD |
| Kontrast | 3000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 250 |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Töötemperatuuri vahemik | 0 ... 40 °C |
| Värve | 16.7 milj. |
| Kõlarid | integreeritud |
| Kõlarite arv | 2 |
| Heli (W) RMS | 1 W |
| HDMI pordid | 1 |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| Energiakulu | 14 kWh/1000h |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 2 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 2180 g |
| Transpordi kaal (kg) | 3.1 kg |
| Laius | 492.7 mm |
| Kõrgus | 284 mm |
| Sügavus | 39.5 mm |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 49.27 x 28.4 x 3.95 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 59.8 x 36.6 x 9.9 cm |
| Võimsustarve ootereziimil | 0.5 W |
| Energiaklass | E |
| Energiaklass (HDR) | - |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1329704/fiches?language=EN |